Smrtelná dopravní nehoda

Dobrý den, Při dopravní nehodě, kdy řidič autobusu nedal přednost osobnímu automobilu nám tragicky zahynula sestra, která čekala miminko a její dvouletý chlapeček utrpěl úraz, byl převezen na nerorochirurgii do Hradce Králové. Naštěstí je už doma v pořádku. Nehoda se stala 25.června. Jak dlouho budeme čekat na soud. Kriminalista, který vyšetřuje nehodu, stále kloudně nic neví..Prosím, poraďte mi, jak postupovat? Otec chlapečka, našeho synovce je sám zdrcený a neřeší nic..Chceme spravedlnost. Zemřela nám maminka, když zesnulé naší sestřičce bylo 6 let a zůstali jsme 4 děti bez mámy a vždycky nás drželo to, že se máme navzájem. Prosím, pomozte.
Děkuji velice, s pozdravem K. D.

Autor dotazu: Dagmar Křivinková

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz. Takto složité a tragické situace nemůžeme bohužel řešit jednoduchými odpověďmi přes poradnu. Shodou okolností pojedeme s kolegou zítra navečer přes Svitavy a Litomyšl dále na Prahu. Pokud budete mít čas, můžeme se setkat ve Svitavách a domluvit se na dalším postupu. Případně si můžeme zatelefonovat. Zastupujeme i několik poškozených, kteří mají podobně těžký osud jako vy a vaše rodina. A v rámci možností daných zákonem dokážeme pomoci, jak v jednání s policíí a viníkem, tak následně se soudy i pojišťovnami.

Poradna poškozeného


Reference

Dopravní nehoda a trvalé následky úrazu

Paní Trůková utrpěla při dopravní nehodě úraz s trvalými následky. Pomohli jsme jí získat přes 200,000,- Kč nad rámecpojistného plnění od pojišťovny.

Originál reference v příloze

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím