Zničené kolo při dopravní nehodě

dobrý den, jsem poškozený při DP,viník uznán řidič,srazil mně na kole.poškozené kolo 55tis helma 3tis.stáří 10let,před nehodou vše v bezvadném stavu.Servis určil cenu za komponenty které jsou nutné k uvedení kola do stavu před nehodou na 25 290Kč (bez práce). Pojištovna škodu uzavřela,přesto že kolo je stále nepojízdné a zaslala mi za kolo 10 000Kč a za helmu 620Kč Pokud bych chtěl uvést kolo do stavu jako před nehodou,musím tedy vynaložit vlastní fin. prostředky.Má otázka zní, je to v pořádku? Děkuji za odpovědˇ. .

Autor dotazu: Tomáš

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

V této situace ji možné nechat vypracovat  znalecký posudek od znalce v oboru škod na majetku. Můžete ho požádat o zpracování odborného vyjádření k obvyklé ceně kola. To bude dobrý základ pro další jednání s pojišťovnou.

Pokud jste při nehodě utrpěl také újmu na zdraví, vznikly vám další nároky na odškodnění bolestného, ušlou mzdu, a některé další odškodnění. Kolegové se s vámi spojí telefonicky a proberou možnosti dalšího postupu.

Poradna poškozeného


Reference

Nároky za úraz po dopravní nehodě

Paní Hana trpěla úraz při dopravní nehodě. Pomohli jsme jí od pojišťovny získat všechny nároky za újmu na zdraví a další odškodnění jako ušlou mzdu, náklady na léčení, a některé další nároky.

Originál reference v příloze

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím