O nás

Webové stránky poradnaposkozeneho.cz provozuje společnost European Compensation Services s.r.o. Od založení společnosti v roce 2012 dodnes jsme odpověděli tisíce dotazů a pro naše klienty jsme získali finanční odškodnění v celkové výši přes 250.000.000,- Kč. 

Využíváme služeb a sdílíme know-how se spolupracujícími advokáty, lékaři, znalci, nezávislými likvidátory a pojistnými specialisty. Díky této kooperaci jsme schopni poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.

Ke všem našim klientům přistupujeme naprosto individuálně a dokážeme zvolit optimální postup při řešení jejich tíživé situace.  Většinou pracujeme podle principu „no win, no fee“. V těchto případech máme nárok na odměnu pouze v případě, že pro Vás získáme odpovídající odškodnění. Neváhejte nás kontatovat na bezplatné lince 800 611 711 ve všední dny od 9 do 18 hodin nebo přes on-line formulář na tomto webu.

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatel

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím