Reference

Nároky za úraz po dopravní nehodě

Paní Hana trpěla úraz při dopravní nehodě. Pomohli jsme jí od pojišťovny získat všechny nároky za újmu na zdraví a další odškodnění jako ušlou mzdu, náklady na léčení, a některé další nároky.

Originál reference v příloze

Odškodnění za úraz při dopravní nehodě

Josef utrpěl vážný úraz při dopravní nehodě. Naše společnost mu pomohla získat odškodnění, ikdyž už se zdálo, že kvůli pochybění jiného právního zástupce nebude mít nárok na žádné plnění.

Originál reference v příloze

Dopravní nehoda a odškodnění za újmu na zdraví

Paní Simona utrpěla trvalé náslekdy po dopravní nehodě. Pomohli jsme jí získat odškodnění několik set tisíc korun.  

Originál reference v příloze

Dopravní nehoda a trvalé následky úrazu

Paní Trůková utrpěla při dopravní nehodě úraz s trvalými následky. Pomohli jsme jí získat přes 200,000,- Kč nad rámecpojistného plnění od pojišťovny.

Originál reference v příloze

Amortizace a snížení pojistného plnění

Pan Vácha byl účastníkem dopravní nehody, kterou nezavinil. Škoda na jeho vozidle činila asi 40.000,- Kč. Pojišťovna zaplatila pouze 31.000,- Kč s tím, že zbývající částka kryje tzv. amortizaci. Naši právníci případ prověřili, a zjistili, že pojišťovna jedná s kleintem neférov, jelikož měl nárok na získání celé částky. Po naší intervenci získal náš klient během několika týdnů celou částku. 

Originál reference v příloze

Pojišťovna připravila klienta skoro o sto tisíc

Pan Mádle měl krásnou zahradu. Bohužel ji zničil kamion, jehož řidič nezvládl řízení a celou ji zničil. Pojišťovna odmítla proplatit celou škodu. Po několika výzvách od našich právníků však vše doplatila.

Originál reference v příloze

Pojišťovna nechtěla zaplatit za pracovní neschopnost při rizikovém těhotenství

Paní Šilhánová si platila pojistku pro případ pracovní neschopnosti při rizikovém těhotenství. Tato událost bohužel nastala, avšak pojišťovna si vymyslela zajímavý důvod, proč neposkytnout pojistné plnění. Argumenty pojišťovny jsme vyvrátili odkazem na judikát Nejvyššího soudu a získali jsme pro klientku pojistné plnění za 6 měsíců pracovní neschopnosti.

Originál reference v příloze

Vykutálený poradce připravil kamarádku o 80.000,- Kč

Paní Žofie uvěřila kamarádovi, který začal pracovat ve finančním poradenství, že investiční životní pojištění je vhodné na zhodnocení úspor ze spořícího účtu. Touto rado upřišla bez mála o 80.000,- Kč. Získali jsme pro klientku většinu jejich peněz zpátky.

Originál reference v příloze

Nepoctivý poradce poškodil klienty

Manželé Osolsobě se stali obětí nekalých praktik pojišťovacího poradce. POmohli jsme jim získat zpátky všechny peníze, které na nevýhodné pojištění zaplatili. 

Originál reference v příloze

Havárie vody v koupelně a výmluvy pojišťovny

Panu Linhartovi praskla vodovodní trubka v koupelně. Škoda přes 30.000,- Kč .Pojišťovna však zaplatila pouze 5.000,- Kč. Potom co se do řešení vložili naši právníci, pojišťovna vše doplatila   

Originál reference v příloze

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím