Odškodnění za zhoršení trvalých následků po pracovním úazu

Dobrý den, v roce 2010 jsem měla pracovní úraz s krční páteři a zlomeným nosem, 4.12.2011jsem dostala jednorázové odškodnění za "Ztížení společenského uplatnění. Od té doby mám neustále bolesti krční páteře,, zejména v zimním a deštivém období, každým rokem jsem od doktora dostala rehabilitaci, která mi pomohla na nějakou dobu .Letos 16. září mi přo manipulaci s těžším nákladem v práci mírně křuplo v krční páteři a od 17. září jsem na neschopence jako pracovní úraz související s pracovním úrazem z roku 2010. Kooperativa-pojištovna mého zaměstnavatele, mi ale sdělila, že to jako pracovní úraz nepovažuje a že se jedná o obecné onemocnění Cervikokatrálního syndromu krčně hrudní krajiny.Přitom můj doctor se I pro zaměstnavatele vyjádřil, že se jedná o pracovní úraz následkem předešlého, děkuji za odpověd', Eva Tomešová,

Autor dotazu: Eva Tomešová

Vážená paní Tomešová,

děkujeme za váš dotaz. Aniž bych viděl konkrétní podklady lze říct, že bude třeba prokázat, že současný stav je zhoršením úrazu z roku 2010. Že je tam lékařsky "měřitelné" zhoršení poúrazového stavu, a že skutečně nejde o onemocnění.

Pokud máte zájem, abychom se na to podívali a případně prověřili možný další postup, zašlete nám kopii záznamu o úrazu a hlavně příslušené lékařské zprávy včetně té, kde lékař potvrzuje, že jde o "pokračování" a "zhoršení" následků úrazu z roku 2010 a nikoliv o onemocnění, a rovněž také veškerou komunikaci s pojišťovnou včetně jejich zamítavého vyjádření. Následně můžeme zapojit naše znalce a doporučit optimální strategii pro uplatnění vašich nároků. Jak vás současná situace limituje co se týká pracovního uplatnění? Jak dlouho má ještě pokravat vaše léčení?

Poradna poškozeného

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím