Josef Z., dopravní nehoda s trvalými následky

Odškodnění: 920 000 Kč

Josef měl těžkou dopravní nehodu, byl spolucestujícím ve voze, kterým ho vezl kolega s práce na ranní směnu. Kolega nehodu bohužel nepřežil.

Josef utrpěl vážná poranění. Dodnes má velké zdravotní problémy. Josef byl od počátku zastoupený advokátem, který ho oslovil ještě během jeho rekonvalescence. Zajistil mu náhadu za bolestné a ztížení společenského uplatnění ve výši 550 000,- Kč. Další zákonné nároky jako náklady na léčení a ušlá mzda byly samozřejmostí. Asi tři roky od nehody se obrátil pan Josef na nás. Na základě revize lékařských zpráv jsme zjistili, že pan Josef má velmi pravděpodobně šanci získat další odškodnění. Spolupracujeme uznávanými posudkovými lékaři a soudními znalci z různých lékařských oborů. Ti připravili znalecký posudek díky kterému pojišťovna dolatila panu Josefovi bez mála 400 000,- Kč. Další nároky bude Josef uplatňovat v soudním řízení. 


Zpět na všechny příbehy

Napište nám

Ozveme se Vám do 24hodNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz e-nahradaskody.cz e-odskodneni.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Napište nám
Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím