Máme právníky specialisty na dopravní nehody

Při jednání s viníkem nehody nebo jeho pojišťovnou může dojít ke spletitým situacím, se kterými si běžný smrtelník nemusí vědět rady. Při neodborném řešení pak může přijít i o několik stovek tisíc korun, na které má ze zákona nárok. Proto doporučujeme spolupracovat s právníky. Mají nepřeberně zkušeností, vědí, na co máte nárok, a hlavně na rozdíl od pojišťoven jednají ve vašem zájmu.

Právní zastoupení při dopravní nehodě

V našem více jak 50členném aparátu specialistů spolupracujeme i s právníky a advokáty zaměřenými přímo na vymáhání pojistného plnění po dopravní nehodě. Proto dosahujeme téměř 100% úspěšnosti a našim klientům dokážeme vymoci i o několik řádů vyšší odškodnění, než které by získali sami.

Promlčecí lhůta za škodu z dopravní nehody

Obecně platí, že délka promlčecí lhůty u práva na pojistné plnění je 3 roky a začíná běžet rok od pojistné události.
Chcete mít jistotu, že vaše nároky na odškodnění nebudou promlčeny? Kontaktujte nás co nejdříve přes formulář níže na této stránce.

Chci
poradit
OK
Našim zákazníkům jsme pomohli získat odškodnění v celkové výši
+ 300 000 000 Kč
Naše úspěšnost při vymáhání je
99.22%
Více než
1000
úspěšně vyřešených sporů
s pojišťovnami,
7
neúspěšně řešených,
které naše klienty nestály ani 1 Kč

Jak vám pomůžeme?

Naše pomoc při dopravní nehodě

Uplatňovat všechny možné nároky z úrazu při autonehodě není rozhodně nic jednoduchého. V praxi to funguje tak, že pojišťovny se snaží vyplatit pojistné plnění co nejmenší. Řada lidí vůbec netuší, že mají nárok na mnohem vyšší plnění a spokojí se s tím, co jim pojišťovna nabídne.

Proto se vyplatí využít tým odborníků, kteří se na danou problematiku specializují. Náš tým v Poradně poškozeného čítá přes 50 odborníků z řad advokátů, soudních znalců, lékařů, psychologů a dalších specialistů. Od roku 2012, kdy jsme poradnu založili, jsme poradili více jak 10 000 z vás a vyhráli jsme více než 1000 sporů.

Právní zastoupení při dopravní nehodě

Poradna poškozeného radí bezplatně lidem, kteří se dostali do těžkých životních situací, jak jejich situaci řešit a jak vymoci nároky na odškodnění pojišťovny. V případě potřeby poškozené prostřednictvím svého týmu specialistů zastupuje a pomáhá získat od pojišťovny maximálně možné plnění. Se svou 99,22% úspěšností získala už svým klientům pojistné plnění ve výši přes 250 000 000 Kč.

Přečtěte si, jak fungujeme a jak vám můžeme pomoci.

Pomůžeme i vám. Napište nám a nalezneme správné řešení.

Vše řešíme diskrétně a s vaším souhlasem.
Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
  Kliknutím můžete zadání změnit
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR.
Více info o zpracování osobních údajů zde.

Nejčastější dotazy

Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
Načíst další
Co je Poradna poškozeného
a kdo ji provozuje?

Poradna poškozeného zajišťuje profesionální pomoc v těch nejtěžších životních situacích. Je provozována od roku 2012 specializovanou právní společností European Compensation Services s.r.o. = EUCS, která se zaměřuje na pomoc poškozeným, a to díky svému více jak 50 člennému aparátu specializovaných advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Za dobu sve existence pomohla spolešnost již více jak 10 000 z vás. Přečtěte si více o společnosti EUCS a o tom, jaké je její poslání.