+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit

Postup při řešení události

1

Dodání podkladů

Skrze náš interaktivní formulář nám pošlete co nejvíce informací a podkladů k vašemu problému nebo nám zavolejte na naši bezplatnou linku 800 611 711.

2

Základní stanovisko

Zaslané podklady prostudujeme a v rozmezí dvou pracovních dnů vás oslovíme s naším předběžným stanoviskem.

3

Vyhodnocení případu

Pokud je váš nárok oprávněný, bezplatně jej vyhodnotíme. Pokud nárok není oprávněný nebo nespadá do kategorie nezaviněných nehod a pracovních úrazů, nabídneme vám individuální podmínky řešení.

4

Podmínky zastoupení

Jestliže je váš nárok oprávněný, nabídneme vám právní zastoupení za podílovou odměnu z celkově získaného odškodnění. Předem u nás nic neplatíte.

5

Smlouva a plná moc

V případě souhlasu s naší odměnou společně podepíšeme smlouvu a plnou moc, na základě které vás budeme zastupovat.

6

Řešení

Po podpisu následuje řešení, během kterého vás naši spolupracující advokáti a další odborníci zastoupí a vymůžou vaše oprávněné nároky.

7

Výplata vašich nároků

Po úspěšném uzavření vašeho případu vám zašleme získané nároky na váš účet. V případě neúspěchu nám nic neplatíte. Risk bereme na svá bedra. Naše úspěšnost z více než 1 000 sporů přesahuje 99 %.

Jak a kdy se platí?

Konzultace zdarma

Komplexní posouzení případu, které vyžaduje odborné stanovisko advokáta, poskytujeme bezplatně výhradně u nezaviněných dopravních nehod s újmou na zdraví a případů těžkých pracovních úrazů. V ostatních případech vám budou navrženy individuální podmínky zastoupení.

U nás předem nic neplatíte

Jsme vaším partnerem na cestě za získáním maximálního odškodnění při pojistné události. Za naše služby nic předem neplatíte, odměnu si účtujeme pouze při úspěšném vymožení vašich nároků.

V případě, že vás budeme zastupovat a pomůžeme vám u pojišťovny získat vaše nároky, odečteme si podílovou odměnu v rozmezí od 5 do 25 % ze získaného odškodnění. Konkrétní výše odměny je vždy stanovená na začátku spolupráce a je určena dle závažnosti daného případu a očekávané výše pojistného plnění.

Proč má zastoupení smysl?

Přečtěte si, jak jsme pro naše klienty získali o 13 000 000 Kč více, než nárokovali sami.

Přečíst článek

O nás

Jsme na vaší straně

Provozujeme Poradnu poškozeného proto, aby lidé, kteří se dostali do těžkých životních situací, nalezli kvalifikované a zároveň lidské zastoupení.

Jsme European Compensation Services s.r.o., právní společnost, která se zaměřuje na pomoc poškozeným, a to díky specializovaného týmu více než 50 spolupracujících advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů.

Od roku 2012, kdy jsme Poradnu poškozeného založili, jsme poradili více než 10 000 z vás.

Naše poslání

Naší vizí je pomáhat lidem, kteří se dostali do situace, kdy stojí proti složitým právním podmínkám pojišťovny a potřebují pomoc při vymáhání svých nároků.

Problém, kterému čelíme, je nevyvážená informovanost mezi pojišťovnami a jejich klienty. Když se stane nešťastná událost, ze které bychom měli získat pojistné plnění, jsme často vydání napospas pojišťovně a jejímu úsudku. Sami nejsme schopni efektivně vyčíslit a obhájit své nároky.

Role naší společnosti je vyrovnat misky vah mezi pojišťovnami a poškozenými. Stojíme na straně poškozených, aby byli rovnými oponenty pojišťoven při vymáhání svých nároků.

Aktuálně

3. června 2020

Spouštíme Poradnu poškozeného v novém kabátě

Připravili jsme si pro vás novou Poradnu v přehlednějším kabátě. Co je nového a na co se můžete…

Pokračovat v čtení
1. června 2020 Dopravní nehody

Přehled nároků po dopravní nehodě

Každý vlastník nebo provozovatel motorového vozidla musí mít ze zákona povinně sjednané pojištění…

Pokračovat v čtení
28. května 2020 Dopravní nehody

Proč má zastoupení smysl

Správné vyčíslení a uplatnění nároků poškozených je věda. Představíme si tři hlavní důvody,…

Pokračovat v čtení
Více novinek

Náš tým

Srdcem našeho týmu je společné odhodlání vám pomoci v každé životní situaci. V průběhu let jsme se obklopili profesionály z mnoha oborů, abychom dokázali vyřešit jakýkoli problém, kterému můžete při řešení svých nároků čelit.

Právní a advokátní služby zajišťujeme jednak pomocí interního týmu, ale také skrze náš tým externích spolupracovníků, soudních znalců a advokátů. Představujeme vám klíčové osobnosti, které stojí za společností European Compensation Services s.r.o.

Mgr. Lukáš Kaplan

Mgr. Lukáš Kaplan

Jednatel společnosti

Jsem zakladatel společnosti EUCS a Poradny poškozeného. Jako vystudovaný právník se od roku 2008 specializuji na likvidaci pojistných událostí a náhradu škody. Dnes se snažím aktivně přispívat do médií a aktivně se zasazuji o férové prostředí na finančním trhu.

Bc. Jan Ondrášek

Bc. Jan Ondrášek

Provozní ředitel

V rámci EUCS a Poradny poškozeného mám na starosti provozní chod společnosti, společně s jejím strategickým a technologickým rozvojem. Mojí úlohou je zajistit, že všechny naše služby fungují k vaší spokojenosti.

Mgr. Jan Morávek

Mgr. Jan Morávek

Vedoucí právního oddělení

Jsem garantem kvality poskytovaných právních služeb a dohlížím na aparát spolupracujících advokátů, soudních znalců a lékařů. Sám jsem seniorním advokátem se zkušenostmi z mezinárodních kanceláří a také bývalým členem rozhodčí komise Českého olympijského výboru.

Mgr. Jana Morávková

Mgr. Jana Morávková

Vedoucí péče o klienty

V Poradně poškozeného dlouhodobě zastávám pozici vedoucího péče o klienty. Jako vystudovaný pedagog a psycholog se zabývám především řešením případů nemajetkové újmy. Jsem zastáncem poskytnutí maximální podpory poškozeným nejenom v oblasti odborné, ale i při řešení souvisejících těžkých životních situací.

Mgr. Daniel Šafrán

Mgr. Daniel Šafrán

Jednatel EUCS Analytics s.r.o.

Jsem jednatelem společnosti EUCS Analytics, s.r.o. a vedu projekt e-Srovnání pojištění EUCS, skrze který poskytujeme srovnání životního, havarijního, majetkového a odpovědnostního pojištění pro více jak 5 000 odběratelů napříč finančním trhem.

Mgr. Zuzana Nováková

Mgr. Zuzana Nováková

Finanční manažerka

Pro EUCS a Poradnu poškozeného zajišťuji kompletní finanční agendu od vydávání faktur, platby faktur až po reporting čísel vedení společnosti.

Mgr. Ondřej Rejman

Mgr. Ondřej Rejman

Právník specialista

V EUCS pracuji od roku 2017 a své právní vzdělání a zkušenosti využívám při specializaci na pomoc poškozeným při dopravních nehodách, pracovních úrazech a řešení škod z životního pojištění. Rovněž se podílím na srovnávání a analýze pojistných produktů, opět s důrazem na životní pojištění.

Mgr. Martina Bártová

Mgr. Martina Bártová

Právník specialista

Při mateřské dovolené jsem nastoupila do EUCS s vidinou krátkodobé brigády a už jsem zde zůstala. Líbí se mi poslání EUCS, pomáhat lidem v často velmi těžkých životních situacích s uplatňováním nároků poškozených. Jako součást právního oddělení zajišťuji právní podporu našim likvidátorům, od smluvní dokumentace až po žalobní uplatnění vašich nároků.

Představení dalších kolegů

Představení dalších kolegů

Připravujeme

Představení dalších členů týmu pro vás připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Naši klienti a jejich zkušenosti

Vážený pane Coufal, perfektní práce. Dostat peníze z pojišťovny pro nás po čtyřech letech znamená, znova chuť do života. Posíláme velké díky za celou naší pětičlennou rodinu. Ještě jednou děkuji a hodně zdraví celému Vašemu týmu.
Šmídovi

Klienti

Dobrý den paní Pavelková, chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za bezproblémovou spolupráci při vyřizování pojistné události a také za velmi citlivý a trpělivý přístup.V těchto dnech vám přeji především hodně zdraví a optimistickou mysl.
Gabriela P.

Zákazník poradny

Ještě jednou děkuji za naprosto perfektní vyřízení pojistné události. Spolupráce s vámi byla po všech směrech profesionální a sami bychom takto vysoké plnění nejspíš nikdy nezískali.
rodina Opletalova

Klienti

Ani nedokáži vyjádřit svůj vděk za to, jak moc jste mi pomohli. Díky Vám vím, že jsem opravdu získala odškodnění za veškeré útrapy spojené s úrazem. Ještě jednou velké díky.
Alice Krejčí

Zákazník poradny

Pomůžeme i vám

Vše řešíme diskrétně. Znění dotazu i naší odpovědi zveřejníme pouze s Vaším souhlasem. Napište nám a společně najdeme vhodné řešení situace.

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708