+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit

S čím vám poradíme?

Rádi vám poradíme s dalšími nároky z pojištění, které vás mohou v životě potkat. Na dotazy v kategorii ostatní se nevztahuje bezplatné posouzení nároků a mohou vám být nabídnuty individuální podmínky řešení. Položit dotaz nám však můžete zcela zdarma.

Životní a úrazové pojištění

Pojišťovny prodávají pojistky, ale v případě pojistné události často dojde ke střetu s očekávaným plněním pro klienta. Pomáháme klientům získat to, na co mají právo.

V případě životního pojištění má vždy smysl hledat odbornou pomoc v případě, kdy se řeší trvalé následky úrazu. Klient pojišťovny je zcela odkázán na lékařský posudek pojišťovny a bez vlastního zastoupení není schopný pojišťovně oponovat.

Majetkové pojištění

Majetkové pojištění je velmi široká oblast, v které se zaměřujeme primárně na kategorie pojištění nemovitosti a domácnosti. Pomoc při odškodnění pojistné události z majetkového pojištění lze hledat především u našich regionálních zastoupení.

Jiné

Dluží vám někdo? Firma nebo třeba soused? Někdy jsou pohledávky vymahatelné jednodušeji, než si myslíte. Zeptejte se nás na cokoliv, co se týká pohledávek.

Vaše poslední dotazy

8. dubna 2020 Ostatní události

Váš dotaz: V roce 2019 nám shořela celá chata. Na pojistné smlouvě jsme měli uvedenu částku, na kterou byla chata pojištěna, a to ve výši 1 mil. Kč. Likvidátor pojišťovny nám však sdělil, že chata byla v době vyhoření prý podpojištěna a pojišťovna nám proto vyplatila pouze 700 tisíc Kč. Na naše stížnosti…

Naše odpověď: Pro posouzení oprávněnosti postupu pojišťovny bude nutné zpracovat znalecký posudek, ze kterého bude zřejmé, zda nemovitost skutečně byla podpojištěná. Zpracování znaleckého posudku jsme v případě zájmu schopni zprostředkovat. Následné uplatnění nároku u pojišťovny můžete v případě zájmu realizovat…

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
5. dubna 2020 Dopravní nehody

Váš dotaz: Zavinil jsem dopravní nehodu, při které se naštěstí nikomu nic nestalo. Avšak škoda na autech přesáhla 80.000,-. Škodu na mém voze jsem hradil z mého havarijního pojištění. Poškozené jsem škodu zaplatil ze svého a poté jsem očekával, že mi tuto škodu zpětně zaplatí moje pojišťovna, kde mám uzavřené…

Naše odpověď: Dobrý den, v prvé řadě bylo v takové situaci chybou hradit poškozené škodu z vašich peněz. K tomu je povinná pojišťovna, kde máte uzavřené povinné ručení. Pokud se již stalo a pojišťovna odmítá škodu proplatit, budete se s vaší pojišťovnou muset dohodnout, v horším případě až u soudu. Pokud ke…

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
14. března 2020 Ostatní události

Váš dotaz: Dobrý den,mám otázku týkající se prodeje pohledávky. Pokud byla postoupena pohledávka zajištěná zástavním právem, přechází toto zajištění na nového nabyvatele pohledávky?

Naše odpověď: Ano, je-li pohledávka zajištěna zástavním právem, ručením nebo jiným způsobem, je nový věřitel pohledávky oprávněn uspokojit se z tohoto zajištění,. Nicméně postupitel (původní vlastník pohledávky) musí o postoupení podat zprávu osobě, která zajištění poskytla.

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
18. února 2020 Pracovní úrazy

Váš dotaz: Dobrý den, přítel pracuje jako řidič z povolání. Jezdí dodávkou do 3,5 t. Dostal úplně nové auto a po roce užívání měl nehodu. Do cesty mu vběhla srna a havaroval. Pojišťovna vyhlásila automobil za totálku. Auto je na leasing. Přítel má pojištění Odpovědnosti za škodu při výkonu zaměstnání a…

Naše odpověď: Dobrý den, pro jednoznačné posouzení bychom potřebovali vidět závěry vyšetřování policie. Váš přítel však bude s vysokou pravděpodobností odpovídat, jak správně píšete, do 4,5 násobku jeho hrubé mzdy. Požadavek zaměstnavatele na úhradu skoro půl milionové částky není oprávněný. Leda by Váš přítel…

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi

Pomůžeme i vám

Vše řešíme diskrétně. Znění dotazu i naší odpovědi zveřejníme pouze s Vaším souhlasem. Napište nám a společně najdeme vhodné řešení situace.

Kdo Vám radí?

Poradna poškozeného zajišťuje profesionální pomoc v těch nejtěžších životních situacích. Od roku 2012 je provozována specializovanou právní společností European Compensation Services s.r.o., která se zaměřuje na pomoc poškozeným.

Díky poradně naleznete pomoc u více než 50 specializovaných advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Za dobu své existence pomohla společnost EUCS již více než 10 000 z vás. Přečtěte si více o společnosti EUCS a o tom, jaké je její poslání.

O poradně

+400 000 000 Kč

Našim klientům jsme pomohli získat odškodnění v celkové výši přes 400 milionů korun. Pomůžeme i Vám.

99,99% úspěšnost

Zúčastnili jsme se 1 358 sporů. Pouze v 7 případech jsme pro klienta nezískali žádné plnění.

Naši klienti a jejich zkušenosti

EUCS vždy kvalifikovaně zhodnotí situaci a vyřeší ji ke spokojenosti klientů. Např. jedno odškodnění nezaviněné dopravní nehody, které si klientka řešila se svým kamarádem právníkem. V bodě, kdy pojišťovna viníka odmítla plnit, si už její právník nevěděl rady, co dál. V tuto chvíli převzalo případ EUCS a nakonec pojišťovna plní i to, co dříve odmítla. Očividně je potřeba tyto záležitosti řešit s odborníky, kteří se na danou problematiku specializují. A první a jedinou volbou je pro mě vždy EUCS.
Šárka Škarvadová

Zákazník Poradny

S EUCS spolupracuji téměř 8 let, s panem Kaplanem více než 10 let. Společně jsme s týmem EUCS vyřešili úspěšně více než 30 případů mých klientů. Od krácení pojistného plnění, přes nároky za zranění při dopravní nehodě až po spory klientů v občanském a obchodním právu. Nejvíce mně EUCS pomáhá s řešením pojistných událostí a v nemalé míře také v ostatních právních záležitostech. Vím, že se na EUCS mohu vždy spolehnout.
Tomáš Jelínek

Zákazník Poradny

Velmi dobrá komunikace, byli jsme velmi spokojení
Radek Hájek

Zákazník Poradny

Po těžkém úrazu pokousáním psem v obličeji, jsem se dostala ke společnosti EUCS úplnou náhodou. Dnes jsem moc vděčná, že tomu tak je a že právě tato společnost, mě v mém případě zastupuje. Paní Lenka Pavelková, která je asistentkou mého právníka, je semnou od začátku v kontaktu a nejen že mě o všech krocích informuje, je mi velkou oporou, které si moc vážím. Vím, že jsem v těch nejlepších rukou a že se můj případ dobere zdárného konce. Sama bych v dnešní době, proti pojišťovně nic nezmohla.
Jana Strejčková

Zákazník Poradny

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708