+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit

Naši klienti a jejich zkušenosti

Dobré ráno, pane Rejmane, ještě jednou děkuji za pomoc. Byla jsem velice spokojená s úrovní vašich služeb. Do budoucna Vám osobně přeji samé úspěchy a zdraví, které je pro nás všechny velmi důležité.
Alena H.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, děkuji za skvělou spolupráci :-)
Jiřina J.

Zákazník poradny

Dobrý den, milá paní magistro, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení celé záležitosti!! Budeme Vaši společnost doporučovat dál.
Jaroslava J.

Zákazník poradny

Dobrý den, pane Rejmane, chci Vám osobně poděkovat za krásnou spolupráci na opravdu vysoké úrovni. :-) Mějte se krásně
Pavlína Z.

Zákazník poradny

Chtěli bychom se podělit o zkušenost s advokátní kanceláří pana Mgr. Jan Morávek, advokátní kancelář, s.r.o. ve spolupráci s Poradna poškozeného. O Vánocích 2019 jsme měli nezaviněnou dopravní nehodu. Na doporučení p. Mudry jsme se na tuto advokátní kancelář obrátili. Byli jsme velice potěšeni vstřícností a rychlostí vyřízení pojistné události. Paní Mgr. Jana Pošvecová se vším ochotně poradila. Super jednání, dokonalá komunikace. Vše bylo stručné, jasné, srozumitelné. Považujeme advokátní kancelář pana Mgr. Jan Morávek za jednu z nejlepších na našem trhu. Určitě se v případě potřeby na tuto kancelář znovu obrátíme a doporučíme všem známým. Ještě jednou bychom rádi poděkovali paní Mgr. Janě Pošvecové a celé kanceláři.
Jan a Jitka Thomayerovi

Zákazník poradny

Dobrý den, potvrzuji přijatou částku. Ani nevím jak Vám poděkovat. Tak vysokou částku jsem ani nečekala. Moc a moc děkuji.
Alžběta S.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, za vše moc děkuji. Byla s Vámi příkladná spolupráce. Až budu někdy v Praze tak Vás zvu na kafe. Mějte se moc fajn.
Zdeněk F.

Zákazník poradny

Zdravím Vás pane Coufale, skvělá práce. Upřímně Vám i vaší společnosti děkuji za pomoc a spolupráci. Opatrujte se a ať se Vám daří.
Václav R.

Zákazník poradny

Dobrý den, pane Coufale, moc děkuji za pomoc. Byla to excelentní spolupráce!
Honza M.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, moc Vám děkujeme za skvěle odvedenou práci. Jste báječný tým odborníků.
Hana a Petr J.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, moc děkujeme, jste úžasná.
Marie D.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, chci Vám poděkovat za dnešní návštěvu u Zdeničky. Ani netušíte jakou jsem měla radost z Vašeho úsudku na zdravotní stav mé dcery. Poděkujte prosím i manželovi a synovi, že část Vaší neděle věnovali mé dceři.
Zdena J.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, jsem Vám strašně moc vděčná za pomoc s řešením mého odškodnění. Nebýt Vás, určitě bych takového odškodnění nedosáhla.
Jitka K.

Zákazník poradny

Vážený pane Coufal, perfektní práce. Dostat peníze z pojišťovny pro nás po čtyřech letech znamená, znova chuť do života. Posíláme velké díky za celou naší pětičlennou rodinu. Ještě jednou děkuji a hodně zdraví celému Vašemu týmu.
Šmídovi

Klienti

Dobrý den paní Pavelková, chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za bezproblémovou spolupráci při vyřizování pojistné události a také za velmi citlivý a trpělivý přístup.V těchto dnech vám přeji především hodně zdraví a optimistickou mysl.
Gabriela P.

Zákazník poradny

Vážená paní Morávková, já Vám a celému Vašemu týmu ze srdce děkuji. Kdyby nebylo Vás a Vaší společnosti, rozhodně bych takové sumy za způsobený úraz nedosáhla a táhlo by se to určitě déle. Jako obyčejný člověk, když to takhle napíši, bych absolutně nevěděla, co od pojišťovny mohu jako poškozený dostat. Ještě jednou Vám všem mnohokrát děkuji.
Karolína Žáčková

Zákazník poradny

Ještě jednou děkuji za naprosto perfektní vyřízení pojistné události. Spolupráce s vámi byla po všech směrech profesionální a sami bychom takto vysoké plnění nejspíš nikdy nezískali.
rodina Opletalova

Klienti

Vážený pane Šafráne, velice děkuji za dobrou zprávu! Přiznávám, že po prvotním zamítnutí jsem už nedoufal. Není nad vlastní dobrou zkušenost.
Jaroslav P.

Partner poradny

Dobrý večer, pane Rejmane s vaší prací a ochotou jsme byli velice spokojení a budeme vás všude doporučovat.
Filip K.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, Velice jste mne potěšila. Za vyplacené peníze si udělám nějakou malou radost. Tímto Vám děkuji za zastoupení mé osoby v rámci škodní události. Přeji Vám jen vše nej a Vaší společnosti mnoho spokojených klientů.
Josef S.

Zákazník poradny

Dobrý den, jsem moc ráda, že se Vám to podařilo všechno úspěšně dořešit. Moc Vám za všechno děkuji.
Kargarová Helena

Zákazník poradny

Děkuji Vám za projevenou ochotu. Také bych Vám rád poděkoval za Vaše služby a spolupráci. Rád Vás doporučím svým známým.
Filip Zajonc

Zákazník poradny

Vážený pane Kaplane, ještě jednou děkuji za Váš přístup, rychlost a nasazení s jakým jste se mi věnovali.“
Žofie Š.

Zákazník poradny

Po podepsání prohlášení pro pojišťovnu jsem myslel, že se s výší vyrovnání nedá už nic dělat. Proto pro mě bylo příjemným překvapením dodatečné plnění za bolestné a ošetřovné. Ani jsem netušil, že taková náhrada existuje, natož, že na ni mám nárok
Josef Kugler

Zákazník poradny

Děkuji za rychlou reakci a promptí řešení z Vaší strany. Jste skutečně profesionálové.
Filip D.

Partner poradny

Vážená paní doktorko, děkuji za příjemnou zprávu. Budu Vás doporučovat všem známým a obchodním partnerům. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup se zdárným koncem.
Vladimír M.

Zákazník poradny

Kdyby nebylo Vaší společnosti, rozhodně bych takového vyrovnání za způsobený úraz nedosáhla a celý proces by se táhl mnohem déle. Jako obyčejný člověk, bych nikdy nevěděla co od pojišťovny mohu jako poškozená dostat. Moc všem děkuji.
Karolína L.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, děkuji Vám za zprávu a velmi Vám děkuji za velice profesionálně provedenou práci!
Martin S.

Zákazník poradny

Díky moc za vaši podporu, počítejte s tím, že Vás vždy budu doporučovat u svých kamarádů a známých! Díky vám to dopadlo skvěle!
Petr T.

Zákazník poradny

Ani nedokáži vyjádřit svůj vděk za to, jak moc jste mi pomohli. Díky Vám vím, že jsem opravdu získala odškodnění za veškeré útrapy spojené s úrazem. Ještě jednou velké díky.
Alice Krejčí

Zákazník poradny

Všem, kteří jakkoli participovali na řešení mého případu, chci vyjádřit veliké poděkování za jejich špičkovou práci. Byla tu super týmová práce. Mnohokrát děkuji.
František Charvát

Zákazník poradny

Jsem opravdu rád, že jsem si nechal prověřit výši svých nároků. Ani by mě nenapadlo, že mohu získat 4x více, než mi původně pojišťovna zaplatila.
Jiří K.

Zákazník poradny

Pomůžeme i vám

Vše řešíme diskrétně. Znění dotazu i naší odpovědi zveřejníme pouze s Vaším souhlasem. Napište nám a společně najdeme vhodné řešení situace.

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708