800 611 711 (pondělí–pátek, 8–17)
Volejte zdarma, pondělí–pátek, 8:00–17:00
Chci poradit

Naši klienti a jejich zkušenosti

Děkuji zejména panu Tázlerovi a celému týmu za činnosti vykonávané v můj prospěch. S řešením mého případu jsem velmi spokojen a velmi si vážím spolupráce s vaší společností, díky které je mnoho různě postižených lidí schopno vymoci své nároky.
Petr Kafka

Zákazník Poradny

Všichni jsou velice příjemní lidé...nejvíce jsem jednala s paní Pavelkovou, ta je úplně úžasná. Vše zařídí, vše vysvětlí. Byli jsme s nimi velice spokojeni. Můžu jen doporučit.
Marie Dvořáková

Zákazník Poradny

Dobrý den, paní Morávková, chtěl bych Vám i kolegům Vaší kanceláře poděkovat za Vaši pomoc od první chvíle mé dopravní nehody, kterou jsem nezavinil. Už od prvního telefonátu a setkání s Vámi jsem věděl, že jste člověk na svém místě a víte o čem mluvíte. Od začátku je naše spolupráce perfektní, vše umíte vysvětlit tak, abych tomu jako obyčejný člověk porozuměl. Vážím si Vašeho odborného, profesionálního a hlavně lidského přístupu s empatií. Po celou dobu naší spolupráce, která i nadále pokračuje, jsem neztratil dojem, že jste tu pro mě. Z mé strany bych Vás doporučil všem lidem, kterým se přihodí to, co mě. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně spokojených klientů tak jako jsem i já. S pozdravem J. Steinhauser s manželkou.
Jindřich Steinhauser

Zákazník Poradny

Velice doporučuji EUCS společnost a hlavně velké poděkování Michalovi Kovaříkovi za profesionální přístup. Tato společnost mě zastupovala při nárokovaní odškodnění od pojišťovny viníka mé autonehody. Dostalo se mi skvělého přístupu z jejich strany, výborné komunikace a především - získal jsem finanční odškodnění, které bych bez jejich pomoci asi nezískal. Dokonce i po uzavření pojistné události se mi ozvali že jsou nové skutečnosti které se dají ještě uplatnit. Děkuji a vřele doporučuji!
Martin Mašek

Zákazník Poradny

Společnost EUCS a paní Morávková přistoupily velmi profesionálně k řešení tragické dopravní nehody pro mého klienta. S jistotou a lidským přístupem jej provedly celým procesem uplatnění nároku po pojišťovně a díky jejich odbornosti se podařilo dosáhnout odškodnění na horní hranici nároku. Velmi děkuji za jejich práci. Jedná se o společnost a lidi, kteří jsou na svém místě.
Jan Socha

Zákazník Poradny

Naprosto úžasná spolupráce. Vše probíhalo formou telefonátů nebo mailu. Paní Pavelková je profesionál, který pomůže nad rámec očekávaného. Byla jsem účastníkem dopravní nehody v zahraničí a netušila, jakým způsobem bych mohla žádat odškodné za dobu léčení úrazu, respektive ušlou mzdu. Vše vyřídila za mě, já jsem pouze dodala potřebné dokumenty. Dokonce jsem dostala i bolestné a náhradu cestovních zavazadel a poškozeného telefonu. Za mně obrovská spokojenost a poděkování. Rozhodně doporučuji.
Dagmar Kováčová

Zákazník Poradny

Paní Mgr. Pavelková nám pomohla v řešení tíživé životní situaci, a nejen že nám ji pomohla vyřešit po stránce finanční, ale taktéž nám byla oporou a svým lidským přístupem nám pomohla celou rodinnou tragédii lépe přijmout. Moc děkujeme za pomoc, rodina Hořínkova
Jana Hořínková

Zákazník Poradny

Děkuji za opravdu rychlou odpověď paní Mgr. Janě Anně Morávkové. Včera večer jsem podala Poradně Poškozeného dotaz ohledně mého pracovního úrazu (výron kotníku). Neuplatnila jsem neschopenku, přesto mi ošetřující chirurg řekl, že mám přinést jakýsi formulář z podniku pro pojišťovnu, vůbec mě nenapadlo, že bych měla na něco nárok. Můj zaměstnavatel se s takovým případem prý zatím nesetkal. Určitě dám vědět, jak jsem dopadla s žádostí o bolestné. Ještě jednou moc děkuji paní Mgr. Jano Anno Morávková za Vaši rychlou reakci :), přeji jen to dobré a zdravím Dana Houšková.
Dana Houšková

Zákazník Poradny

Vloni jsem se vážně zranila při dopravní nehodě a k řešení odškodnění úrazu jsem využila služby společnosti. Velice jsem ocenila snahu likvidátora/společnosti získat co nejvyšší výplatu pojistné události. Vůbec jsem netušila, co všechno může být předmětem plnění. Veškerá spolupráce byla, dle mého názoru, nadstandartní. Společnost mohu vřele doporučit, tímto ještě jednou moc děkuji.
Petra Glumbíková

Zákazník Poradny

Velké poděkování za vše, co pro nás udělala EUCS. Milé jednání, ochota, vstřícnost v jakoukoli hodinu a den. Velmi děkuji celému týmu i za psychickou podporu. Neskutečně si všeho vážíme, celá rodina!
Jarka Hanesová

Zákazník Poradny

Velice si vážíme pomoci EUCS při zastupování naší rodiny po velmi tragické události, kdy při nezaviněné dopravní nehodě přišel náš osmnáctiletý syn o život. Nevěděli jsme, co máme dělat, jak dále pokračovat ve všech právních záležitostech, jaké máme vlastně právní a jiné nároky. Velice děkujeme za vstřícnost a velice vlídné jednání, kdy se za nás postavili a začali řešit s veškerou ohleduplností v našem velkém zármutku vše za nás.
Lubomír Švarc

Zákazník Poradny

Službu společnosti jsem využila při uplatňování trvalých následků úrazu. Vše stačilo jednoduše popsat po e-mailu a telefonu a dodat lékařské zprávy. O veškeré další jednání s pojišťovnou se postarala EUCS. Za profesionální přístup a výborně odvedenou práci moc děkuji a mohu doporučit pro řešení nelehkých životních situací.
Martina Jalova

Zákazník Poradny

Profesionalita a vytrvalost při řešení problému, komunikace s klientem klidná a srozumitelná. Služby EUCS rozhodně doporučuji využít, ušetří vám to spoustu času a nervů při jednání, která byste jinak museli vést sami a s nejistým výsledkem.
Milan Maryška

Zákazník Poradny

Pomoc pana Rejmana jsem začala využívat v nelehké situaci, kdy mě srazila řidička auta při přecházení vozovky. Měla jsem komplikovanou zlomeninu pravé nohy, následovala těžká operace a čtyřměsíční neschopenka. Nebyla jsem schopná téměř ničeho a vůbec ne, nějakého běhání po úřadech. Díky panu Rejmanovi byla pojistná událost vyřízena pro mě jednoduchým způsobem a s kladným výsledkem nad moje očekávání. Děkuji mnohokrát pane Rejmane za lidský a vstřícný přístup a služby společnosti mohu všem vřele doporučit.
Iva Adlerová

Zákazník Poradny

EUCS mohu jen a jen doporučit. Nikdy nevíte na co máte jako poškozený nárok. Od toho tu je právě tato společnost a hlavně právně znalí zaměstnanci. Vše s přehledem vysvětlí a poradí. Nebýt jich, tak kompenzace stran pojišťovny, by pro mou rodinu, která prodělala autonehodu byla minimální. Navíc se s Vámi pojišťovna baví jako s otravným problémem. Po započnutí spolupráce s EUCS pojišťovna obrací tón jednání o více než 180 stupňů. Ale to už se nemusíte s pojišťovnou vůbec bavit, veškerou komunikaci vyřídí EUCS. Opravdu všem děkuji.
Jiří Petrášek

Zákazník Poradny

Služby EUCS jsem začal využívat v situaci, která nebyla vůbec příjemná. Řidič auta mě přehlédnul a srazil. Já v pozici cyklisty jsem to odnesl nehezkým zraněním a dlouhým léčením. Kolem všeho bylo spousta vyřizování a jsem si jistý, že bez pomoci pana Rejmana, bych zcela jistě nedosáhnul na to, co se povedlo jemu pod křídly EUCS. Chci tímto poděkovat za skvělé služby, profesionální přístup, trpělivost a lidský přístup. DĚKUJI. Služby EUCS doporučuji!
Zdeněk Doležel

Zákazník Poradny

Před třemi lety, přesně na den, při nezaviněné dopravní nehodě, kdy došlo k několika zraněním celé posádky, se mi dostalo výrazné pomoci od EUCS.cz, při vymáhání odškodného v rámci zdravotní újmy. Ze zákonného pojištění vozidla, řidiče, který nehodu způsobil.. Pojišťovna uhradila újmu v plném rozsahu. Vše probíhalo poměrně rychle a bez starostí. Doporučuji!!!!
Jaroslav Jandík

Zákazník Poradny

Byla jsem naprosto spokojená s jednáním firmy při pomoci vymáhání odškodného od pojišťovny. Pracovníci jsou odborníci a bez jejich pomoci bych byla na odškodném za úraz a trvalé následky od pojišťovny odškodněna minimálně o 1/3 méně. Doporučuji využít služeb, které firma poskytuje.
Eva Dupalová

Zákazník Poradny

S touto společností mám jako poradce a vedoucí obchodní skupiny samé dobré zkušenosti. Vždy ocením jejich profesionální jednání a právní zkušenosti v oblasti pojistného plnění.
Lukáš Novotný

Zákazník Poradny

Výborná spolupráce, firmu vřele doporučuji.
Lenka Horáčková

Zákazník Poradny

S EUCS spolupracuji více jak 3 roky. Za tu dobu jsme řešili desítky různých případů. Naši klienti obdržely stovky tisíc korun, na které měli nárok. Kolikrát o tom ani nevěděli. Jsem přesvědčen, že každý poradce, který to se svými klienty myslí vážně, by měl spolupracovat s nějakou podobnou společností. Do dnešního dne jsem nenašel lepší profesionály než je EUCS.
David Rychtařík

Zákazník Poradny

Službu této společnosti doporučuji. Vše je srozumitelné a rychlé. Mít na své straně odborníka, který ví, co je možné nárokovat z pojistné smlouvy při škodné události ušetří spoustu nervů a peněz. EUCS je řešení na klíč.
Jiří Runczik

Zákazník Poradny

Velmi profesionální a nadstandardní služby pro klienty.
Jan Grufík

Zákazník Poradny

Velmi profesionální.
Roman O.

Zákazník Poradny

Skvělá spolupráce
Bedřich Jisl

Zákazník Poradny

Velká část lidí si myslí, že poradce přesně ví, jak kterou pojistnou událost nahlásit a pojišťovna bude správně plnit. Je skvělé mít na toto na své straně profíky a těmi lidé z EUCS rozhodně jsou! A i služba Právní klinika je dost fajn!
Martin Podolák

Zákazník Poradny

S EUCS spolupracujeme více jak 5 let a vše je na velmi profesionální úrovni. Díky této spolupráci jsme již pomohli desítkám našich klientů vyřešit případy v různých oblastech práva. Úspěšnost řešených případů se blíží 100 %.
Filip Andrš

Zákazník Poradny

Doporučuji. Vysoce profesionální přístup. Vazba na znalce v různých oblastech, kterou EUCS má, je nenahraditelná při úspěšném řešení “kauz”.
Filip Dohnal

Zákazník Poradny

Se společností EUCS týmem advokátů, soudních znalců, lékařů, likvidátorů spolupracuji od září 2019. Naše poslání je pomáhat lidem v nejtěžších životních situacích, ať už jsou to dopravní nehody, pracovní úrazy, majetkové újmy, usmrcení........Jsme týmem nadšenců, naší největší odměnou je spokojený klient.
Stanislava Rafaelová

Zákazník Poradny

S odborníky z EUCS spolupracuji již řadu let a v rámci mojí poradenské praxe jejich služby doporučuji i mým klientům. Cením si jejich férového přístupu a otevřené komunikace. Jako jednu z největších výhod považuji možnost dostat se k různě specializovaným advokátům na jednom místě. EUCS tedy doporučuji.
Ivan Remeš

Zákazník Poradny

S EUCS mám jen dobré zkušenosti. Skvělé jednání i odborné znalosti.
David Zábranský

Zákazník Poradny

Se společností EUCS spolupracujeme již několik let. Jsme velice spokojeni s přístupem společnosti k nám jako partnerům i k našim společným klientům. EUCS jsou profesionálové ve své oblasti, díky týmu kvalifikovaných právníků umí odborně vyřešit problémy z jakékoli oblasti práva.
Lenka Andršová

Zákazník Poradny

EUCS vždy kvalifikovaně zhodnotí situaci a vyřeší ji ke spokojenosti klientů. Např. jedno odškodnění nezaviněné dopravní nehody, které si klientka řešila se svým kamarádem právníkem. V bodě, kdy pojišťovna viníka odmítla plnit, si už její právník nevěděl rady, co dál. V tuto chvíli převzalo případ EUCS a nakonec pojišťovna plní i to, co dříve odmítla. Očividně je potřeba tyto záležitosti řešit s odborníky, kteří se na danou problematiku specializují. A první a jedinou volbou je pro mě vždy EUCS.
Šárka Škarvadová

Zákazník Poradny

S EUCS spolupracuji téměř 8 let, s panem Kaplanem více než 10 let. Společně jsme s týmem EUCS vyřešili úspěšně více než 30 případů mých klientů. Od krácení pojistného plnění, přes nároky za zranění při dopravní nehodě až po spory klientů v občanském a obchodním právu. Nejvíce mně EUCS pomáhá s řešením pojistných událostí a v nemalé míře také v ostatních právních záležitostech. Vím, že se na EUCS mohu vždy spolehnout.
Tomáš Jelínek

Zákazník Poradny

Velmi dobrá komunikace, byli jsme velmi spokojení
Radek Hájek

Zákazník Poradny

V roce 2019 jsem měl vážnou autonehodu kdy jsem dostal od svého finančního poradce nabídku na spolupráci s EUCS.. Musím říct naprostá spokojenost vše vyřídí poradí a tak dále... Každému bych doporučil EUCS.. Děkuji za pomoc z pozdravem krásného dne Marek Hlaváč..
Marek Hlaváč

Zákazník Poradny

Po těžkém úrazu pokousáním psem v obličeji, jsem se dostala ke společnosti EUCS úplnou náhodou. Dnes jsem moc vděčná, že tomu tak je a že právě tato společnost, mě v mém případě zastupuje. Paní Lenka Pavelková, která je asistentkou mého právníka, je semnou od začátku v kontaktu a nejen že mě o všech krocích informuje, je mi velkou oporou, které si moc vážím. Vím, že jsem v těch nejlepších rukou a že se můj případ dobere zdárného konce. Sama bych v dnešní době, proti pojišťovně nic nezmohla.
Jana Strejčková

Zákazník Poradny

Společnost EUCS mne zastupovala po autonehodě. Vůbec jsem netušil, jak mám postupovat a na co všechno mám nárok. Společnost EUCS mi byla celou dobu řešení velkou oporou a vše za mne vyřídila. Mohu jen doporučit!
Tomáš

Zákazník Poradny

Firma EUCS zastupovala mého přítele po vážné autonehodě, která se udála v zahraničí. Neměli jsme představu jak postupovat, ani na co vše máme nárok. Tato firma nám velmi pomohla a ještě stále pomáhá, neboť celá záležitost je stále v řešení. Jsou velice vstřícní a ochotní. Můžeme jen doporučit.
Nina Kučerová

Zákazník Poradny

Velice profesionální a rychlé vyřízení našeho požadavku. Pan Ing. Martin Klufa je velice ochotný a příjemný člověk a patří mu naše velké díky za pomoc. Rozhodně firmu EUCS doporučujeme.
Petra Hamouzová

Zákazník Poradny

Velice děkuji za profesní přístup firmě EUCS. Byla mi oporou při vyřizování nároků po autonehodě mého manžela. Poděkování patří Mgr. Morávkové za vstřícnost, rychlé jednání a ochotu. Velké díky.
Hana Turynová

Zákazník Poradny

Spol. EUCS mohu jen vřele doporučit. Konkrétně pan Klufa byl velmi vstřícný, vše vyřídil za mě a nemusela jsem se o nic starat. Rychlé a korektní jednání, ještě jednou velké díky za pomoc!
Magdaléna Jungerová

Zákazník Poradny

Pomohou a jsou velmi vstřícní.
Jiří Čech

Zákazník Poradny

Po nezaviněné nehodě na motocyklu mne zastupovala EUCS. Profesionální komunikace na úrovni a velmi rychlé vyřízení mého případu k mé naprosté spokojenosti. Co oceňuji nejvíce je jejich lidský přístup ke klientovi a ochota pracovníků. Rozhodně firmu EUCS doporučuji.
Michal Douša

Zákazník Poradny

Když měl manžel dopravní nehodu, moc jsme nevěděli jak postupovat a na co máme nárok. Na doporučení jsme kontaktovali společnost EUCS, která nám celou situaci pomohla vyřešit. Profesionální a zároveň lidský přístup nás mile překvapil a výsledné pojistné plnění bylo nad naše očekávání.
Irena

Zákazník Poradny

Po vážné autonehodě, kdy mi podle pojišťovny bylo vyplaceno vše, na co mám nárok, mi byla doporučena firma EUCS. Díky ní jsem získal ještě nečekaně velkou částku, která by bez pomoci firmy EUCS zůstala pojišťovně. S lidmi z EUCS je skvělá a rychlá komunikace, jsou féroví, velmi nápomocní a o všem, co se děje řádně informují.
Hubert Trýska

Zákazník Poradny

Po těžké autonehodě jsem požádal o pomoc EUCS, protože sám jsem nebyl schopen nic řešit. Tento krok bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Podpora ze strany EUCS byla od počátku fantastická, komunikace rychlá a efektivní, přístup nejen naprosto profesionální, ale také lidský. Doporučuji !
Stanislav Karas

Zákazník Poradny

Firma EUCS mi pomohla nárokovat veškeré pojistné plnění, na které jsem měla nárok v souvislosti s manželovou autonehodou, po které jsem za ním musela často dojíždět do nemocnice do zahraničí, což bylo finančně velmi nákladné. Po manželově návratu z nemocnice mě lidé z EUCS také nasměrovali, kde a jak mám žádat o jaké státní příspěvky, jelikož manželova rekonvalescence byla hodně dlouhá a není schopen nadále vykonávat své povolání. S firmou EUCS je velmi dobrá komunikace. Vždy jsem měla přehled o tom, jak se věci mají. Obzvláště paní Pavelková reaguje na jakékoli dotazy velmi ochotně a pohotově.
Bohuslava Polachová

Zákazník Poradny

Skvělá spolupráce, profesionální přístup. Vstřícní a chápaví pracovníci. Všem doporučuji.
Karel B.

Zákazník Poradny

Tato firma, mě zastupuje při řešení náhrady škody od pojišťovny viníka, který způsobil autonehodu. Po celou dobu řešení mého případu pracují velice profesionálně. S naší spoluprací, která probíhá takřka výhradně přes maily a telefonní hovory, jsem maximálně spokojen. Spolupráci s touto firmou mohu všem jen doporučit.
Tomáš P.

Zákazník Poradny

Mohu jen doporučit. Velice vstřícné a profesionální jednání. Vše jsem řešila s paní Lenkou Pavelkovou, která byla velice ochotná a snažila se vždy poradit a pomoci. Ještě jednou velké díky.
Jana Lapáčková

Zákazník Poradny

Dobrý den, s vyřízením mého požadavku jsem byla maximálně spokojená. Příjemné jednání a trpělivé vysvětlení všeho co bylo třeba zařídit. Velké díky za lidský přístup paní Mgr. Jany Pošvecové.
Radmila Lukavská

Zákazník Poradny

Do dneška jsem velmi vděčný Poradně za pomoc. Přístup pracovníků odpovídá znalosti problematiky a vždy byl naprosto seriózní. Domohl jsem se peněz, o jejichž nároku jsem neměl ani tušení. Děkuji všem za ochotu, vstřícnost a také trpělivost při řešení mého případu, kde jsem byl poškozen na zdraví při dopravní nehodě. Milan Jelínek
Milan Jelínek

Zákazník Poradny

Vřele doporučuji, vstřícnost, rychlost, profesionalita.
Milan Jirek

Zákazník Poradny

Solidní, rychlé a korektní jednání v řešení pojistné události. Velká spokojenost.
Bohdan Osoha

Zákazník Poradny

Se službami jsme velmi spokojený, naprosto lidský i profesionální přístup, skvělá proklientská práce. Děkujeme a doporučujeme.
Petr Jungmann

Zákazník Poradny

Velmi doporučuji. Perfektní orientace v právnických oborech, veliký přehled v oblasti pojišťovnictví. Velmi profesionální, diskrétní a korektní přístup. Velmi děkuji za Vaše služby.
Věra Kučerová

Zákazník Poradny

Spolupráce s touto advokátní kanceláří byla a je v našem případě na velmi vysoké odborné úrovni, s velmi osobním přístupem. Udělali vždy vše, co bylo v jejich silách a v rámcích možností. Jsme opravdu velmi spokojení.
Petr Tomek

Zákazník Poradny

Po dopravní nehodě jsem na doporučení kontaktoval kolegy z poradny a společným postupem jsme zvládli dosáhnout plnění pojistného, o kterém běžný právní zástupce neměl moc představu. Doporučuji konzultaci, pokud řešíte podobný problém.
David Neckar

Zákazník Poradny

Vstřícnost, rychlost jednání a odpovědi, komunikace, ochota. Za to vše děkuji vaší poradně. Konkrétně jsem komunikovala s panem Mgr. Tázlerem a nemohu než hodnotit jeho přístup na 1*. I výsledek odškodnění byl nad mé očekávání a to i díky vlastní iniciativě pana Tázlera. Ještě jednou velké díky.
Iveta Hamříková

Zákazník Poradny

Stane se, že dostanete do situace o které si nemyslíte, že by vás někdy mohla potkat. Moje máma měla velmi vážnou autonehodu a nebýt preciznímu přístupu poradny nevím, jak bych celou situaci zvládla. Všichni mi velmi pomohli, jsou důslední, spolehliví, empatičtí a profesionální. Sama jsem byla nemile překvapená, jak se pojišťovny dokážou stavět k plnění svých smluv. Zjistila jsem, že opravdu nebylo v mých silách cokoli vyřešit sama a jsem vděčná, že jsem se na poradnu obrátila. Děkuji! Děkuji, že díky vám pojišťovny opravdu plnily. Děkuji za váš profesionální a přesto velmi lidský přístup! Děkuji, že pomáháte! Děkuji, že jste! Z celého srdce jsem všem vděčná!
Nikol Drobná

Zákazník Poradny

Dobrý den, chci se podělit se zkušeností, kterou jsem díky nehodě, která se mi stala, měla možnost udělat. Po nehodě se mnou spolupracovala a vlastně stále se na mém případě podílí paní Lenka P. Jednání s ní a komunikace je vždy velice příjemná a to včetně jejích znalostí, které jsou na vysoké úrovni. Vše, co jsem potřebovala mi pomohla zajistit, vyřídit. Jsem velice ráda, že se mého případu ujala a nemusela jsem čelit pojišťovnám sama a vše za mne vybojovala. Naprosto doporučuji a budu doporučovat všem, kdo budou tuto pomoc potřebovat.
Adriana Andrová

Zákazník Poradny

Velmi seriózní jednání, pokud jsem měla jakýkoliv dotaz obratem byl zodpovězený, byla jsem velmi spokojená.
Lenka Janoušková

Zákazník Poradny

Před více než dvěma lety jsem se jako oběť dopravní nehody obrátil na EUCS, aby se mi dostalo pomoci s odškodněním, jelikož mám vážná zdravotní omezení. Po celou dobu probíhá naše spolupráce velmi efektně a rychle. O vše je postaráno ze strany kanceláře a já můžu s klidem rehabilitovat, protože vím, že je vše v dobrých rukou. Společnost EUCS můžu jen doporučit. Nikdy bych se nedomohl svých nároků, nebýt VÁS. Jedním slovem: "Děkuji!"
Lukáš Doubrava

Zákazník Poradny

Moc děkuji za pomoc v těžké chvíli, člověk ani neví, na co všechno má nárok, ani neví jak má reagovat. S tím vším se nám dostalo výborné pomoci. Byli jsme naprosto spokojeni.
Jakub Koldovský

Zákazník Poradny

Jsem naprosto spokojená! Děkuji za skvěle odvedenou práci, usnadnění mého života a trpělivost.
Jana Kopecká

Zákazník Poradny

Tuto firmu mohu jen doporučit, pro běžného člověka je téměř nemožné zjistit, co mu pojišťovna dluží a donutit ji to vyplatit. Lepší se obrátit na profesionály.
Anna Ledecká

Zákazník Poradny

Velmi super a rychlé jednání, komunikace na jedničku a výsledek také. Doporučuji všem, kterým se právo vyhýbá. Tito lidé ví přesně jak na to.
Patrik Valentovič

Zákazník Poradny

Dobré ráno, pane Rejmane, ještě jednou děkuji za pomoc. Byla jsem velice spokojená s úrovní vašich služeb. Do budoucna Vám osobně přeji samé úspěchy a zdraví, které je pro nás všechny velmi důležité.
Alena H.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, děkuji za skvělou spolupráci :-)
Jiřina J.

Zákazník poradny

Dobrý den, milá paní magistro, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení celé záležitosti!! Budeme Vaši společnost doporučovat dál.
Jaroslava J.

Zákazník poradny

Dobrý den, pane Rejmane, chci Vám osobně poděkovat za krásnou spolupráci na opravdu vysoké úrovni. :-) Mějte se krásně
Pavlína Z.

Zákazník poradny

Chtěli bychom se podělit o zkušenost s advokátní kanceláří pana Mgr. Jan Morávek, advokátní kancelář, s.r.o. ve spolupráci s Poradna poškozeného. O Vánocích 2019 jsme měli nezaviněnou dopravní nehodu. Na doporučení p. Mudry jsme se na tuto advokátní kancelář obrátili. Byli jsme velice potěšeni vstřícností a rychlostí vyřízení pojistné události. Paní Mgr. Jana Pošvecová se vším ochotně poradila. Super jednání, dokonalá komunikace. Vše bylo stručné, jasné, srozumitelné. Považujeme advokátní kancelář pana Mgr. Jan Morávek za jednu z nejlepších na našem trhu. Určitě se v případě potřeby na tuto kancelář znovu obrátíme a doporučíme všem známým. Ještě jednou bychom rádi poděkovali paní Mgr. Janě Pošvecové a celé kanceláři.
Jan a Jitka Thomayerovi

Zákazník poradny

Dobrý den, potvrzuji přijatou částku. Ani nevím jak Vám poděkovat. Tak vysokou částku jsem ani nečekala. Moc a moc děkuji.
Alžběta S.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, za vše moc děkuji. Byla s Vámi příkladná spolupráce. Až budu někdy v Praze tak Vás zvu na kafe. Mějte se moc fajn.
Zdeněk F.

Zákazník poradny

Zdravím Vás pane Coufale, skvělá práce. Upřímně Vám i vaší společnosti děkuji za pomoc a spolupráci. Opatrujte se a ať se Vám daří.
Václav R.

Zákazník poradny

Dobrý den, pane Coufale, moc děkuji za pomoc. Byla to excelentní spolupráce!
Honza M.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, moc Vám děkujeme za skvěle odvedenou práci. Jste báječný tým odborníků.
Hana a Petr J.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, moc děkujeme, jste úžasná.
Marie D.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, chci Vám poděkovat za dnešní návštěvu u Zdeničky. Ani netušíte jakou jsem měla radost z Vašeho úsudku na zdravotní stav mé dcery. Poděkujte prosím i manželovi a synovi, že část Vaší neděle věnovali mé dceři.
Zdena J.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pavelková, jsem Vám strašně moc vděčná za pomoc s řešením mého odškodnění. Nebýt Vás, určitě bych takového odškodnění nedosáhla.
Jitka K.

Zákazník poradny

Vážený pane Coufal, perfektní práce. Dostat peníze z pojišťovny pro nás po čtyřech letech znamená, znova chuť do života. Posíláme velké díky za celou naší pětičlennou rodinu. Ještě jednou děkuji a hodně zdraví celému Vašemu týmu.
Šmídovi

Klienti

Dobrý den paní Pavelková, chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za bezproblémovou spolupráci při vyřizování pojistné události a také za velmi citlivý a trpělivý přístup.V těchto dnech vám přeji především hodně zdraví a optimistickou mysl.
Gabriela P.

Zákazník poradny

Vážená paní Morávková, já Vám a celému Vašemu týmu ze srdce děkuji. Kdyby nebylo Vás a Vaší společnosti, rozhodně bych takové sumy za způsobený úraz nedosáhla a táhlo by se to určitě déle. Jako obyčejný člověk, když to takhle napíši, bych absolutně nevěděla, co od pojišťovny mohu jako poškozený dostat. Ještě jednou Vám všem mnohokrát děkuji.
Karolína Žáčková

Zákazník poradny

Ještě jednou děkuji za naprosto perfektní vyřízení pojistné události. Spolupráce s vámi byla po všech směrech profesionální a sami bychom takto vysoké plnění nejspíš nikdy nezískali.
rodina Opletalova

Klienti

Vážený pane Šafráne, velice děkuji za dobrou zprávu! Přiznávám, že po prvotním zamítnutí jsem už nedoufal. Není nad vlastní dobrou zkušenost.
Jaroslav P.

Partner poradny

Dobrý večer, pane Rejmane s vaší prací a ochotou jsme byli velice spokojení a budeme vás všude doporučovat.
Filip K.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, Velice jste mne potěšila. Za vyplacené peníze si udělám nějakou malou radost. Tímto Vám děkuji za zastoupení mé osoby v rámci škodní události. Přeji Vám jen vše nej a Vaší společnosti mnoho spokojených klientů.
Josef S.

Zákazník poradny

Dobrý den, jsem moc ráda, že se Vám to podařilo všechno úspěšně dořešit. Moc Vám za všechno děkuji.
Kargarová Helena

Zákazník poradny

Děkuji Vám za projevenou ochotu. Také bych Vám rád poděkoval za Vaše služby a spolupráci. Rád Vás doporučím svým známým.
Filip Zajonc

Zákazník poradny

Vážený pane Kaplane, ještě jednou děkuji za Váš přístup, rychlost a nasazení s jakým jste se mi věnovali.“
Žofie Š.

Zákazník poradny

Po podepsání prohlášení pro pojišťovnu jsem myslel, že se s výší vyrovnání nedá už nic dělat. Proto pro mě bylo příjemným překvapením dodatečné plnění za bolestné a ošetřovné. Ani jsem netušil, že taková náhrada existuje, natož, že na ni mám nárok
Josef Kugler

Zákazník poradny

Děkuji za rychlou reakci a promptí řešení z Vaší strany. Jste skutečně profesionálové.
Filip D.

Partner poradny

Vážená paní doktorko, děkuji za příjemnou zprávu. Budu Vás doporučovat všem známým a obchodním partnerům. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup se zdárným koncem.
Vladimír M.

Zákazník poradny

Kdyby nebylo Vaší společnosti, rozhodně bych takového vyrovnání za způsobený úraz nedosáhla a celý proces by se táhl mnohem déle. Jako obyčejný člověk, bych nikdy nevěděla co od pojišťovny mohu jako poškozená dostat. Moc všem děkuji.
Karolína L.

Zákazník poradny

Dobrý den, paní Pošvecová, děkuji Vám za zprávu a velmi Vám děkuji za velice profesionálně provedenou práci!
Martin S.

Zákazník poradny

Díky moc za vaši podporu, počítejte s tím, že Vás vždy budu doporučovat u svých kamarádů a známých! Díky vám to dopadlo skvěle!
Petr T.

Zákazník poradny

Ani nedokáži vyjádřit svůj vděk za to, jak moc jste mi pomohli. Díky Vám vím, že jsem opravdu získala odškodnění za veškeré útrapy spojené s úrazem. Ještě jednou velké díky.
Alice Krejčí

Zákazník poradny

Všem, kteří jakkoli participovali na řešení mého případu, chci vyjádřit veliké poděkování za jejich špičkovou práci. Byla tu super týmová práce. Mnohokrát děkuji.
František Charvát

Zákazník poradny

Jsem opravdu rád, že jsem si nechal prověřit výši svých nároků. Ani by mě nenapadlo, že mohu získat 4x více, než mi původně pojišťovna zaplatila.
Jiří K.

Zákazník poradny

Pomůžeme i vám

Napište nám a společně najdeme vhodné řešení situace

Dobrý den, jak Vám mohu pomoci?
Jana Morávková, vedoucí péče o klienty

Na váš dotaz odpovíme jen vám. Bez vašeho výslovného souhlasu jej nezveřejníme. Naše reakce na váš dotaz je zcela zdarma. Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Kontaktujte nás

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

info@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

Aby web fungoval jak má…

Povolte, prosím, cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami. Více informací o cookies najdete zde.

Nastavení cookies

Nastavte si, které cookies si přejete ukládat a které nikoliv. Nastavení můžete kdykoliv změnit. Více informací o cookies najdete zde.