Mimosoudní vyrovnání dopravní nehody

Následky autonehod jsou mnohdy vážné a pro nikoho není jednoduché se s nimi vyrovnat. A proto pokud jste se stali obětí dopravní nehody, která byla způsobena cizím nebo jen částečně vaším zaviněním, máte nárok na odškodnění, které vám pomůže s řešením životní situace po autonehodě.

Výše mimosoudního vyrovnání

Finanční náhradu můžete žádat za:

  • bolestné
  • ztížení společenského uplatnění
  • ušlý zisk (náhradu za ztrátu výdělku v případě pracovní neschopnosti)
  • léčebné výlohy (cestovné k lékařům, zdravotní pomůcky, ...)
  • ošetřovné
  • duševní útrapy a jiné nemajetkové újmy (např. odškodnění za to, že jsem viděl při nehodě umírat někoho blízkého, že jsem v důsledku nehody nemohl jet na vysněnou dovolenou, ...)
  • škodu na vozidle nebo jinou majetkovou škodu (oblečení, věci ve vozidle, náklad, ...)
  • úmrtí blízkého člověka (náklady na zařízení pohřbu, duševní strádání příbuzných atd.).

Výše mimosoudního vyrovnání je obvykle v řádu několika tisíců až milionů korun dle závažnosti dopravní nehody a počtu poškozených. Řešit po tragické události peníze není pro nikoho příjemné. Proto vám poradíme a s mimosoudním vyrovnáním pomůžeme. Podívejte se, jak naše poradna funguje.

Dohoda o náhradě škody při dopravní nehodě

Většina obětí dopravních nehod netuší, jaký jim vznikl nárok na náhradu škody. A v takovém případě nastupuje tým našich specialistů, kteří prověří možnosti finanční kompenzace po dopravní nehodě, navrhne nejlepší možné řešení a udělá maximum pro získání co největšího možného odškodnění pro každého poškozeného.

Mimosoudní vyrovnání po dopravní nehodě je pro nás prioritou

Každý případ se snažíme vyřešit mimosoudní cestou. Je naší prioritou dohodnout se s viníkem nehody a jeho pojišťovnou na co největším možném odškodnění pro poškozené. V případě, že víme, že máte nárok na víc, než pojišťovna nebo viník navrhuje, vymůžeme vaše nároky právní cestou. A to buď rovnou v rámci trestního řízení, nebo následně v civilním soudním řízení. Za zastupování v takovém řízení zpravidla naši klienti neplatí předem žádné poplatky.

Poradna Poškozeného získala za svou existenci už více než 268 651 276 Kč pro své klienty a se svou 99,22 % úspěšností se řadí mezi nejúspěšnější společnosti zabývající se dopravními nehodami a jinými pojistnými událostmi. Díky spolupráci s celou řadou specialistů vám pomůžeme získat to, na co máte ze zákona právo.

Chci
poradit
OK

Nejčastější dotazy

Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
Načíst další

Pomůžeme i vám. Napište nám a nalezneme správné řešení.

Vše řešíme diskrétně a s vaším souhlasem.
Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
  Kliknutím můžete zadání změnit
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR.
Více info o zpracování osobních údajů zde.
Našim zákazníkům jsme pomohli získat odškodnění v celkové výši
+ 300 000 000 Kč
Naše úspěšnost při vymáhání je
99.22%
Více než
1000
úspěšně vyřešených sporů
s pojišťovnami,
7
neúspěšně řešených,
které naše klienty nestály ani 1 Kč
Co je Poradna poškozeného
a kdo ji provozuje?

Poradna poškozeného zajišťuje profesionální pomoc v těch nejtěžších životních situacích. Je provozována od roku 2012 specializovanou právní společností European Compensation Services s.r.o. = EUCS, která se zaměřuje na pomoc poškozeným, a to díky svému více jak 50 člennému aparátu specializovaných advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Za dobu sve existence pomohla spolešnost již více jak 10 000 z vás. Přečtěte si více o společnosti EUCS a o tom, jaké je její poslání.