+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit
Všechny novinky

Jak pomáháme poškozeným? Naše vize v každodenní praxi

Mgr. Lenka Šimková, Bc. Jan Ondrášek, 9. února 2021

Dopravní nehody Pracovní úrazy Ostatní události

Řešení vážné dopravní nehody, pracovního úrazu s trvalými následky, rozsáhlého požáru nemovitosti a dalších náročných životních situací se ve většině případů neobejde bez odborné právní pomoci. Proč se obrátit právě na Poradnu poškozeného? Přečtěte si, jak se naše vize odrážejí v péči o klienty.

Výběru správného partnera, který spolehlivě ochrání vaše nároky, poskytne vám individuální péči a dlouhodobou podporu, by mělo vždy předcházet pečlivé uvážení.

V okamžiku, kdy však máte pocit, že se vám právě zhroutil svět, může být těžké si uvědomit kontext celé situace a obrátit se s žádostí o pomoc správným směrem.

Sepsali jsme pro vás proto deset bodů jako shrnutí toho, co pro klienty dělá společnost EUCS a na čem je založena její praxe.

Nabízíme bezprostřední pomoc

V případě řešení pojistné události se na nás můžete obrátit ihned po jejím vzniku. Jsme připraveni vám pomoci od samého začátku a upozorníme vás na celou řadu procesních záležitostí a možných úskalí. Klienty zastupujeme nejen v případě, že jsou nespokojeni s plněním pojišťovny, ale zejména se snažíme sporům předcházet.

Odškodněním to u nás nekončí

Případy, které v praxi řešíme, mají často dlouholetý vývoj, s přesahem do dalších oblastí života poškozených osob a jejich okolí. Lidský příběh pro nás nekončí získáním spravedlivých nároků, často jsme s klienty v blízkém kontaktu a individuálně s nimi řešíme další pomoc.

Nejčastěji se jedná o psychologickou podporu v průběhu celého případu, u těžkých újem na zdraví to může být například pomoc se zprostředkováním kontaktů na další organizace nebo zdravotnická zařízení.

Paní Mgr. Pavelková nám pomohla v řešení tíživé životní situace, a nejen že nám ji pomohla vyřešit po stránce finanční, ale taktéž nám byla oporou a svým lidským přístupem nám pomohla celou rodinnou tragédii lépe přijmout. Moc děkujeme za pomoc, rodina Hořínkova

Řešíme nejen následky, ale i prevenci

Naše každodenní práce není zaměřena jen represivně. Její nedílnou součástí je prevence, která zahrnuje vzdělávání finančních poradců, obchodních partnerů, ale i široké veřejnosti. Píšeme odborné články, nahráváme podcasty, točíme videa. Jsme autoritou v oboru práva a financí, které v našem pojetí patří nerozlučně k sobě.

Máme za sebou téměř deset let existence

Na trhu nejsme žádným nováčkem. Pomoc obětem nezaviněných dopravních nehod a další služby poskytujeme již od roku 2012. Za tuto dobu jsme získali ucelené know-how, které je součástí všech našich služeb. Reflektujeme nejnovější trendy, inovujeme podle nich nabídku, rosteme a stále se učíme – spolu s vámi.

Vybudovali jsme silné a stabilní zázemí

Náš tým tvoří více než 50 spolupracujících advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Máme interní i externí speciality. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout požadované a komplexní služby v daleko kratších termínech, než byste je získali individuální cestou.

Moc děkuji za pomoc v těžké chvíli, člověk ani neví, na co všechno má nárok, ani neví, jak má reagovat. S tím vším se nám dostalo výborné pomoci. Byli jsme naprosto spokojeni. Jakub Koldovský

Jsme čitelní i pro laiky

Často mluvíme řečí čísel a občas musíme sáhnout i po méně známém výrazu. Vždy ale tak, abyste nám rozuměli – a to jak na webu, tak při osobní komunikaci. Nespustíme na vás právnickou hantýrku a máme hned několik komunikačních kanálů, kde nás můžete sledovat nebo kontaktovat. Vyberte si ten, který vám nejvíce sedne.

WEB FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN

Jsme vám nablízku

V regionech jsme jako doma. Partnery Poradny poškozeného naleznete dnes již v mnoha krajích, je tedy na vás, zda se obrátíte na ně, nebo na naši pražskou centrálu. Máte také vždy na výběr, jak se s námi spojit: od jednoduchého telefonátu přes e-mail až po kontaktní formulář.

Rozumíme si s technologiemi

V zákulisí našich projektů stojí svět postavený z jedniček a nul a také z hodin práce webdesingerů, vývojářů a informačních specialistů. Co to přináší vám? Uživatelsky přívětivé prostředí, služby založené na nejmodernějších technologiích a komunikačních platformách. Vaše data jsou u nás zároveň v bezpečí.

Máme jasné finanční podmínky

Kdy je konzultace zdarma, za jakých podmínek přebíráme případy do péče a na základě čeho je určena naše odměna? Nic z toho před vámi netajíme. Potřebné informace naleznete na našem webu ve srozumitelné podobě, v případě jakýchkoli nejasností je s vámi hned probereme.

Můžete si nás směle proklepnout

Recenze a hodnocení našich služeb najdete prostřednictvím internetových vyhledávačů, jako je Google nebo Seznam. Abyste však nemuseli dlouze pátrat, shromažďujeme pro vás reference i na našem webu.

Velice si vážíme pomoci EUCS při zastupování naší rodiny po velmi tragické události, kdy při nezaviněné dopravní nehodě přišel náš osmnáctiletý syn o život. Nevěděli jsme, co máme dělat, jak dále pokračovat ve všech právních záležitostech, jaké máme vlastně právní a jiné nároky. Velice děkujeme za vstřícnost a velice vlídné jednání, kdy se za nás postavili a začali řešit s veškerou ohleduplností v našem velkém zármutku vše za nás. Lubomír Švarc

Chcete se na nás obrátit s řešením vašeho případu? Jsme tu pro vás!

Další novinky

20. října 2021

Jak se řeší totální škoda na vozidle: Kdy nastává v havarijním pojištění a povinném ručení?

Totální škoda na vozidle je jedno z nejčastějších témat, se kterým se na nás v Poradně…

Pokračovat v čtení
28. září 2021 Dopravní nehody

Po tragické dopravní nehodě jsme pro Kláru a její rodinu získali odškodnění 25 000 000 Kč

Třiadvacetiletá Klára se před třemi lety vracela domů z dovolené se svým přítelem. Při…

Pokračovat v čtení
7. září 2021

Dopravní nehoda se zraněním: Víte, jaké jsou vaše nároky na odškodnění?

Dopravní nehoda se zraněním může nepříjemně zasáhnout do osobního i pracovního života každého…

Pokračovat v čtení
Více novinek

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708