+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit
Všechny novinky

Jak pomáháme poškozeným? Naše vize v každodenní praxi

Mgr. Lenka Šimková, Bc. Jan Ondrášek, 9. února 2021

Dopravní nehody Zranění při dopravní nehodě Trvalé následky

Řešení vážné dopravní nehody, pracovního úrazu s trvalými následky, rozsáhlého požáru nemovitosti a dalších náročných životních situací se ve většině případů neobejde bez odborné právní pomoci. Proč se obrátit právě na Poradnu poškozeného? Přečtěte si, jak se naše vize odrážejí v péči o klienty.

Výběru správného partnera, který spolehlivě ochrání vaše nároky, poskytne vám individuální péči a dlouhodobou podporu, by mělo vždy předcházet pečlivé uvážení.

V okamžiku, kdy však máte pocit, že se vám právě zhroutil svět, může být těžké si uvědomit kontext celé situace a obrátit se s žádostí o pomoc správným směrem.

Sepsali jsme pro vás proto deset bodů jako shrnutí toho, co pro klienty dělá společnost EUCS a na čem je založena její praxe.

Nabízíme bezprostřední pomoc

V případě řešení pojistné události se na nás můžete obrátit ihned po jejím vzniku. Jsme připraveni vám pomoci od samého začátku a upozorníme vás na celou řadu procesních záležitostí a možných úskalí. Klienty zastupujeme nejen v případě, že jsou nespokojeni s plněním pojišťovny, ale zejména se snažíme sporům předcházet.

Odškodněním to u nás nekončí

Případy, které v praxi řešíme, mají často dlouholetý vývoj, s přesahem do dalších oblastí života poškozených osob a jejich okolí. Lidský příběh pro nás nekončí získáním spravedlivých nároků, často jsme s klienty v blízkém kontaktu a individuálně s nimi řešíme další pomoc.

Nejčastěji se jedná o psychologickou podporu v průběhu celého případu, u těžkých újem na zdraví to může být například pomoc se zprostředkováním kontaktů na další organizace nebo zdravotnická zařízení.

Paní Mgr. Pavelková nám pomohla v řešení tíživé životní situace, a nejen že nám ji pomohla vyřešit po stránce finanční, ale taktéž nám byla oporou a svým lidským přístupem nám pomohla celou rodinnou tragédii lépe přijmout. Moc děkujeme za pomoc, rodina Hořínkova

Řešíme nejen následky, ale i prevenci

Naše každodenní práce není zaměřena jen represivně. Její nedílnou součástí je prevence, která zahrnuje vzdělávání finančních poradců, obchodních partnerů, ale i široké veřejnosti. Píšeme odborné články, nahráváme podcasty, točíme videa. Jsme autoritou v oboru práva a financí, které v našem pojetí patří nerozlučně k sobě.

Máme za sebou téměř deset let existence

Na trhu nejsme žádným nováčkem. Pomoc obětem nezaviněných dopravních nehod a další služby poskytujeme již od roku 2012. Za tuto dobu jsme získali ucelené know-how, které je součástí všech našich služeb. Reflektujeme nejnovější trendy, inovujeme podle nich nabídku, rosteme a stále se učíme – spolu s vámi.

Vybudovali jsme silné a stabilní zázemí

Náš tým tvoří více než 50 spolupracujících advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Máme interní i externí speciality. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout požadované a komplexní služby v daleko kratších termínech, než byste je získali individuální cestou.

Moc děkuji za pomoc v těžké chvíli, člověk ani neví, na co všechno má nárok, ani neví, jak má reagovat. S tím vším se nám dostalo výborné pomoci. Byli jsme naprosto spokojeni. Jakub Koldovský

Jsme čitelní i pro laiky

Často mluvíme řečí čísel a občas musíme sáhnout i po méně známém výrazu. Vždy ale tak, abyste nám rozuměli – a to jak na webu, tak při osobní komunikaci. Nespustíme na vás právnickou hantýrku a máme hned několik komunikačních kanálů, kde nás můžete sledovat nebo kontaktovat. Vyberte si ten, který vám nejvíce sedne.

WEB FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN

Jsme vám nablízku

V regionech jsme jako doma. Partnery Poradny poškozeného naleznete dnes již v mnoha krajích, je tedy na vás, zda se obrátíte na ně, nebo na naši pražskou centrálu. Máte také vždy na výběr, jak se s námi spojit: od jednoduchého telefonátu přes e-mail až po kontaktní formulář.

Rozumíme si s technologiemi

V zákulisí našich projektů stojí svět postavený z jedniček a nul a také z hodin práce webdesingerů, vývojářů a informačních specialistů. Co to přináší vám? Uživatelsky přívětivé prostředí, služby založené na nejmodernějších technologiích a komunikačních platformách. Vaše data jsou u nás zároveň v bezpečí.

Máme jasné finanční podmínky

Kdy je konzultace zdarma, za jakých podmínek přebíráme případy do péče a na základě čeho je určena naše odměna? Nic z toho před vámi netajíme. Potřebné informace naleznete na našem webu ve srozumitelné podobě, v případě jakýchkoli nejasností je s vámi hned probereme.

Můžete si nás směle proklepnout

Recenze a hodnocení našich služeb najdete prostřednictvím internetových vyhledávačů, jako je Google nebo Seznam. Abyste však nemuseli dlouze pátrat, shromažďujeme pro vás reference i na našem webu.

Velice si vážíme pomoci EUCS při zastupování naší rodiny po velmi tragické události, kdy při nezaviněné dopravní nehodě přišel náš osmnáctiletý syn o život. Nevěděli jsme, co máme dělat, jak dále pokračovat ve všech právních záležitostech, jaké máme vlastně právní a jiné nároky. Velice děkujeme za vstřícnost a velice vlídné jednání, kdy se za nás postavili a začali řešit s veškerou ohleduplností v našem velkém zármutku vše za nás. Lubomír Švarc

Chcete se na nás obrátit s řešením vašeho případu? Jsme tu pro vás!

Další novinky

11. května 2021 Dopravní nehody

Spoluvina při dopravní nehodě. Víte, jak se určuje míra zavinění?

Při vyšetřování dopravní nehody může nastat situace, kdy se poškozený zároveň ocitne v roli…

Pokračovat v čtení
27. dubna 2021 Ostatní události

Jak uplatnit trvalé následky úrazu? Pro pana Milana jsme získali 162 500 Kč navíc

Pan Milan se ve volném čase rád věnoval jízdě na sportovní čtyřkolce. Při jedné z vyjížděk do…

Pokračovat v čtení
13. dubna 2021 Dopravní nehody

Odškodnění po dopravní nehodě: Na co mám nárok a jak postupovat?

Dopravní nehoda může být nejen nepříjemnou událostí, která nám zkomplikuje několik dní nebo týdnů,…

Pokračovat v čtení
Více novinek

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708