Ostatní

Stal se vám úraz nebo máte škodu na majetku?

Rádi vám poradíme s životním a úrazovým pojištěním, s pojištěním domácnosti a nemovitosti a dalšími pojištěními. 

Chci poradit s mým případem

Ostatní | Poradna Poškozeného
Chci
poradit
OK
Našim zákazníkům jsme pomohli získat odškodnění v celkové výši
+ 300 000 000 Kč
Naše úspěšnost při vymáhání je
99.22%
Více než
1000
úspěšně vyřešených sporů
s pojišťovnami,
7
neúspěšně řešených,
které naše klienty nestály ani 1 Kč

Ostatní

Životní a úrazové pojištění

Pojišťovny prodávají pojistky, a potom hledají výmluvy, proč nebudou plnit nebo budou plnit méně. To platí zejména pro oblast životních a úrazových pojistek. Pomáháme klientům získat to, na co mají právo.

Někteří poradci prodávají pojištění (známé jako investiční životní pojištění) jako spoření a připravují klienty o desítky, někdy i stovky tisíc korun. Pomáháme klientům získat tyto peníze zpátky.

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Majetkové pojištění je velmi široká oblast, kterou jsme rozdělili do třech kategorií: Pojištění nemovitosti a domácnosti se týká veškerých vztahů k nemovitostem. Pojištění odpovědnosti zahrnuje téma odpovědnost jak v běžném občanském životě, tak otázky odpovědnosti v rámci pracovněprávních vztahů. Ostatní neživotní pojištění zahrnuje vše z oblasti pojištění majetku, ať už jde o fyzické osoby nebo firmy.

Ostatní pojištění

Rádi vám poradíme i s ostatními druhy pojištění, týkající se  například úrazů při sportu zaviněné jinou osobou, úrazů na školních výletech, a další.

Jiné

Dluží vám někdo? Firma nebo třeba soused? Bývalý "kamarád"? Někdy jsou pohledávky vymahatelné jednodušeji, než si myslíte. Zeptejte se nás na cokoliv, co je týká pohledávek.

Pomůžeme i vám. Napište nám a nalezneme správné řešení.

Vše řešíme diskrétně a s vaším souhlasem.
Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
  Kliknutím můžete zadání změnit
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR.
Více info o zpracování osobních údajů zde.

Nejčastější dotazy

Vyberte druh události
Dopravní nehody
Pracovní úrazy
Ostatní
Vyberte téma
Načíst další
Co je Poradna poškozeného
a kdo ji provozuje?

Poradna poškozeného zajišťuje profesionální pomoc v těch nejtěžších životních situacích. Je provozována od roku 2012 specializovanou právní společností European Compensation Services s.r.o. = EUCS, která se zaměřuje na pomoc poškozeným, a to díky svému více jak 50 člennému aparátu specializovaných advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Za dobu sve existence pomohla spolešnost již více jak 10 000 z vás. Přečtěte si více o společnosti EUCS a o tom, jaké je její poslání.