+ 420 800 611 711 (po - pá, 8-18)
Volejte zdarma, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00
Chci poradit

S čím vám poradíme?

Rádi vám poradíme s dalšími nároky z pojištění, které vás mohou v životě potkat. Na dotazy v kategorii ostatní se nevztahuje bezplatné posouzení nároků a mohou vám být nabídnuty individuální podmínky řešení. Položit dotaz nám však můžete zcela zdarma.

Životní a úrazové pojištění

Pojišťovny prodávají pojistky, ale v případě pojistné události často dojde ke střetu s očekávaným plněním pro klienta. Pomáháme klientům získat to, na co mají právo.

V případě životního pojištění má vždy smysl hledat odbornou pomoc v případě, kdy se řeší trvalé následky úrazu. Klient pojišťovny je zcela odkázán na lékařský posudek pojišťovny a bez vlastního zastoupení není schopný pojišťovně oponovat.

Majetkové pojištění

Majetkové pojištění je velmi široká oblast, v které se zaměřujeme primárně na kategorie pojištění nemovitosti a domácnosti. Pomoc při odškodnění pojistné události z majetkového pojištění lze hledat především u našich regionálních zastoupení.

Jiné

Dluží vám někdo? Firma nebo třeba soused? Někdy jsou pohledávky vymahatelné jednodušeji, než si myslíte. Zeptejte se nás na cokoliv, co se týká pohledávek.

Vaše poslední dotazy

3. února 2020 Ostatní události

Váš dotaz: Pojišťovna nechce plnit za následek záplav z června roku 2019. Můžete mi s tím prosím nějak pomoci?

Naše odpověď: Dobrý den, pro posouzení postupu pojišťovny a vyhodnocení, zda máte nárok na pojistné plnění budeme potřebovat doložit pojistku, pojistné podmínky, kompletní komunikaci s pojišťovnou, záznam o hlášení pojistné události a následně také vyčíslení vzniklé škody, resp. vyčíslení nákladů vynaložených na…

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
12. prosince 2015 Ostatní události

Váš dotaz: Dobrý den, v roce 2012 jsem si uzavřel životní pojištění prostřednictvím poradenské společnosti, kde jsem v té době začínal působit. Na smlouvě jsem vedený jako tipař (dnes již u společnosti samozřejmě nepůsobím). Produkt mi byl představen jako kvalitní nástroj na zhodnocení vložených prostředků a…

Naše odpověď: Vážený pane, podobných případů jsme vyřešili za poslední dva roky desítky a pro naše klienty jsme vymohli z podobných smluv několik milionů korun. Klienti prakticky vždy dostanou svoje peníze zpátky. Pokud jste byl v rámci pojišťovny jako poradce nebo i jen tipař aktivní, je pozice pro vymáhání…

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
30. června 2014 Ostatní události

Váš dotaz: Dobrý den, jakou přibližnou výši odškodnění můžeme žádat jako mimosoudní vyrovnání za úraz v alpách, který způsobil jedoucí skútr po sjezdovce. Ten jel uprostřed, nebyl vidět přes nerovnost sjezdovky a nebyl nijak označen zvukově či optickým majákem. Do tohto skútru jsem narazil při skoku přes…

Naše odpověď: Dobrý den, pokud bude potvrzeno zavinění skútru, máte nárok na odškodnění podle rakouského práva. Detaily budeme konzultovat s rakouskou advokátkou, se kterou spolupracujeme. V této záležitosti Vám budeme kontaktovat telefonicky.

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi
25. února 2014 Ostatní události

Váš dotaz: Dobrý den, můj bývalý přítel při hádce a ve svém alkoholovém opojení vysklil dveře. Jeden ze střepů se mi zapíchl do levého oka a doživotně mě oslepil (vidím na to oko cca 5 %). Vzhledem k tomu, že jsem studentka medicíny, bude mě toto zranění doživotně omezovat i ve výkonu povolání. Mám nárok…

Naše odpověď: Vážená paní, odškodnění určitě uplatňovat lze. Jde však o velmi vážnou záležitost, kterou nelze řešit po e-mailu. Pokud máte zájem o řešení této situace, zavolejte nám na naši bezplatnou linku 800 611 711 nebo nám na Vás pošlete telefonní kontakt. Budeme vás během zítřka kontaktovat.

Zobrazit celé znění dotazu a odpovědi

Pomůžeme i vám

Vše řešíme diskrétně. Znění dotazu i naší odpovědi zveřejníme pouze s Vaším souhlasem. Napište nám a společně najdeme vhodné řešení situace.

Kdo Vám radí?

Poradna poškozeného zajišťuje profesionální pomoc v těch nejtěžších životních situacích. Od roku 2012 je provozována specializovanou právní společností European Compensation Services s.r.o., která se zaměřuje na pomoc poškozeným.

Díky poradně naleznete pomoc u více než 50 specializovaných advokátů, soudních znalců, psychologů a lékařů. Za dobu své existence pomohla společnost EUCS již více než 10 000 z vás. Přečtěte si více o společnosti EUCS a o tom, jaké je její poslání.

O poradně

+400 000 000 Kč

Našim klientům jsme pomohli získat odškodnění v celkové výši přes 400 milionů korun. Pomůžeme i Vám.

99,99% úspěšnost

Zúčastnili jsme se 1 358 sporů. Pouze v 7 případech jsme pro klienta nezískali žádné plnění.

Naši klienti a jejich zkušenosti

Dobrý den, milá paní magistro, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení celé záležitosti!! Budeme Vaši společnost doporučovat dál.
Jaroslava J.

Zákazník poradny

Dobrý den, potvrzuji přijatou částku. Ani nevím jak Vám poděkovat. Tak vysokou částku jsem ani nečekala. Moc a moc děkuji.
Alžběta S.

Zákazník poradny

Zdravím Vás pane Coufale, skvělá práce. Upřímně Vám i vaší společnosti děkuji za pomoc a spolupráci. Opatrujte se a ať se Vám daří.
Václav R.

Zákazník poradny

Dobrý den, pane Coufale, moc děkuji za pomoc. Byla to excelentní spolupráce!
Honza M.

Zákazník poradny

Kontakt

+420 800 611 711

Volejte zdarma od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.

poradna@eucs.cz

Pište kdykoliv. Zpravidla odpovídáme do 24 hodin.

Jeseniova 245/1, Praha

Hlavní kancelář, osobní schůzka možná po předchozí domluvě.

European Compensation Services s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 24293326, DIČ CZ24293326

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 193744

EUCS Osobní likvidátor s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07471645, DIČ CZ07471645

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 301580

EUCS Analytics s.r.o.
Jeseniova 245/1, 130 00 Praha
IČO 07968442, DIČ CZ07968442

Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 310708